71 317-38-63

Witamy na stronie internetowej P.H.U. „Cesbud” Spółka Jawna

Dzaiałamy w Środzie Śląskiej od 1995 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz towarowym transporcie drogowym. Od założenia do dnia dzisiejszego osiągnęliśmy znaczną pozycję na lokalnym rynku i niejednokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i fachowym. W hurtowni oferujemy pełny asortyment artykułów do budowy domu lub remontu mieszkania czy lokalu.

Zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi, dociepleniowymi, wykończeniowymi, farbami, lakierami, klejami, chemią budowlaną, a także akcesoriami malarskimi oraz narzędziami. W naszej ofercie znajdują się także materiały ścienne, dachowe, stropy, stal, kostka, ogrodzenia i wiele innych.

Oferujemy produkty wiodących producentów tych branż. Posiadamy własną mieszalnię farb i tynków firmy CERESIT. Współpracujemy zarówno z wykonawcami jak i Klientami detalicznymi. Świadczone przez nas usługi są w pełni profesjonalne. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo i pomoc naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. W związku z wieloletnim doświadczeniem na specjalne zamówienie klienta przygotowujemy bezpłatne kalkulacje kosztów materiałów według dostarczanych nam projektów często po zaskakująco niskich cenach. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług oraz terminowe dostawy wszystkich składanych przez Państwa zamówień. W trosce o jakość naszej oferty na bieżąco zwiększamy oferowany przez nas asortyment. Organizujemy także dostawy materiałów budowlanych własnymi samochodami ciężarowymi, a także transport samowyładowczy z dźwigami HDS. Zapasy magazynowe pozwalają nam na szybką reakcję w razie awaryjnej sytuacji na budowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oraz na zakupy w naszej Hurtowni.

Nasze motto: Od fundamentów aż po dach.

Mapa Googla

Polecane produkty

więcej

Odzież robocza
Lahti Pro

więcej

więcej

Okna i wyłazy dachowe Velux

więcej

więcej

Chemia w budownictwie

więcej

Nasi partnerzy

VeluxSchiedelTermatAltaxBudmatKnaufWisniowskiRoebenDykaNorgipsTikkurilaDorexAtlasCeresitJedynkaŚnieżka

Masz pytanie lub potrzebujesz niestandardowej pomocy?

Nasz doradca w hurtowni budowlanej dostępny jest w godzinach 8.00 - 16.00. Telefon kontaktowy 71 317-38-63.

Firma

PPH Cesbud sp. j.

55-300 Środa Śląska
ul. Targowa 2

tel. 71 317-38-63
tel. 71 317-61-98
fax 71 317-30-61

LOKALIZACJA

MAPA SERWISU

Polityka prywatności

Kopiowanie dokumentów ze strony internetowej hurtowni budowlanej Cesbud możliwe tylko za zgodą firmy.