71 317-38-63

Witamy na stronie internetowej P.P.H.U. „Cesbud” Spółka Jawna

Istniejemy w Środzie Śląskiej od 1995 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz towarowym transporcie drogowym. Od założenia do dnia dzisiejszego osiągnęliśmy znaczną pozycję na lokalnym rynku i niejednokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i fachowym. W hurtowni oferujemy pełny asortyment artykułów do budowy domu lub remontu mieszkania czy lokalu.

Zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi, dociepleniowymi, wykończeniowymi, farbami, lakierami, klejami, chemią budowlaną, a także akcesoriami malarskimi oraz narzędziami. W naszej ofercie znajdują się także materiały ścienne, dachowe, stropy, stal, kostka, ogrodzenia i wiele innych.

Oferujemy produkty wiodących producentów tych branż. Posiadamy własną mieszalnię farb i tynków firmy CERESIT. Współpracujemy zarówno z wykonawcami jak i Klientami detalicznymi. Świadczone przez nas usługi są w pełni profesjonalne. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo i pomoc naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. W związku z wieloletnim doświadczeniem na specjalne zamówienie klienta przygotowujemy bezpłatne kalkulacje kosztów materiałów według dostarczanych nam projektów często po zaskakująco niskich cenach. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług oraz terminowe dostawy wszystkich składanych przez Państwa zamówień. W trosce o jakość naszej oferty na bieżąco zwiększamy oferowany przez nas asortyment. Organizujemy także dostawy materiałów budowlanych własnymi samochodami ciężarowymi, a także transport samowyładowczy z dźwigami HDS. Zapasy magazynowe pozwalają nam na szybką reakcję w razie awaryjnej sytuacji na budowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oraz na zakupy naszej Hurtowni.

Mapa Googla

Polecane produkty

Odzież robocza
Lahti Pro

więcej

Taśmy Blue Dolphin

więcej

Chemia budowlana

więcej

Nasi partnerzy

Masz pytanie lub potrzebujesz niestandardowej pomocy?

Nasz doradca dostępny jest w godzinach 8.00 - 16.00. Telefon kontaktowy 71 317-38-63.

Firma

PPH Cesbud s.j.

55-300 Środa Śląska
ul. Targowa 2

tel. 71 317-38-63
tel. 71 317-61-98
fax 71 317-30-61

LOKALIZACJA

MAPA SERWISU

Polityka prywatności

Kopiowanie dokumentów ze strony internetowej firmy Cesbud możliwe tylko za zgodą firmy.